رفتار ایران ایرانی والیبال صربستان

رفتار: ایران ایرانی والیبال صربستان بازیکنان لیگ جهانی تیم ملی والیبال لیگ جهانی والیبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شون پن» هم نویسنده شد

به گزارش ایسنا، «یو.س.ای. تودی» نوشت: بعد از این که «تام هنکس» هنرپیشه اسکاری هالیوود به دنیای نویسنده ها پا گذاشت و نخستین مجموعه داستانش را منتشر کرد، نوبت به

«شون پن» هم نویسنده شد

«شون پن» هم نویسنده شد

عبارات مهم : بازیگر

نخستین رمان «شون پن» بازیگر برنده اسکار به زودی منتشر می شود.

به گزارش ایسنا، «یو.س.ای. تودی» نوشت: بعد از این که «تام هنکس» هنرپیشه اسکاری هالیوود به دنیای نویسنده ها پا گذاشت و نخستین مجموعه داستانش را منتشر کرد، نوبت به «شون پن» دیگر بازیگر مطرح هالیوود رسیده که در سن ۵۷ سالگی نخستین رمانش را به چاپ برساند.

«شون پن» هم نویسنده شد

این رمان که «باب هانی که یک کارهایی انجام می دهد» نام گرفته، راجع به مردی است که از همسرش جدا شده، دچار سرخوردگی شده است و در گالیفرنیا زندگی می کند. این کتاب ۲۷ ماه مارس راهی پیشخان کتاب فروشی ها خواهد شد.

«پن» همچنین فاش کرده که سال گذشته یک کتاب صوتی را با نام مستعار «پاپی پاریا» منتشر کرده و این رمان براساس همان ایده شکل گرفته است.

به گزارش ایسنا، «یو.س.ای. تودی» نوشت: بعد از این که «تام هنکس» هنرپیشه اسکاری هالیوود به دنیای نویسنده ها پا گذاشت و نخستین مجموعه داستانش را منتشر کرد، نوبت به

این هنرمند راجع به ورود به حوزه نویسندگی می گوید: کمی بعد از اتمام ضبط کتاب صوتی «باب هانی» بود که احساس کردم ایده اولیه داستانی که می خواهم روایت کنم به ذهنم رسیده. بسط دادن آن ایده اوریجینال به یک رمان واقعی، چالش هیجان انگیزی بود.

«شون پن» بازیگر و کارگردان آمریکایی تاکنون پنج بار نامزد جایزه اسکار عالی ترین بازیگر مرد شده است است که دو بار در سال های ۲۰۰۴ جهت «رودخانه مرموز» و ۲۰۰۹ جهت «میلک» موفق به کسب آن شد. او جهت نخستین بار در سال ۱۹۹۶ با فیلم «راه رفتن مرد مرده» نامزد اسکار شد و در سال ۲۰۰۰ جهت فیلم «شیرین و پست» به کارگردانی «وودی آلن» این عنوان را تکرار کرد. پن در سال ۲۰۰۳ با فیلم «من سام هستم» سومین نامزدی اسکار را نیز تجربه کرد. در سال ۲۰۰۴ بعد از بازی در فیلم «ترور ریچارد نیکسون» بود که آکادمی اسکار از او جهت عضویت در هیئت امنا دعوت کرد.

«پن» در سال ۱۹۹۱، نخستین تجربه کارگردانی اش را با فیلم «دونده هندی» رقم زد. بعد از آن، او سه فیلم دیگر با نام های «نگهبان مرزی» (۱۹۹۵)، «قول» (۲۰۰۱) و «به سوی توحش» (۲۰۰۷) را ساخت که مورد استقبال منتقدان قرار گرفتند.

«شون پن» هم نویسنده شد

واژه های کلیدی: بازیگر | نامزدی | نویسنده | هالیوود | کارگردانی | برنده اسکار | نامزد اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs