رفتار ایران ایرانی والیبال صربستان

رفتار: ایران ایرانی والیبال صربستان بازیکنان لیگ جهانی تیم ملی والیبال لیگ جهانی والیبال

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی امواتی که مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند

آن دسته از مشمولانی که تا ۳۱ مرداد امسال شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده‌اند و بعد از این مدت فوت شده‌اند، مشمول دریافت سود سهام عدال

امواتی که مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند

امواتی که مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند

عبارات مهم : شماره

آن دسته از مشمولانی که تا ۳۱ مرداد امسال شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند و بعد از این مدت فوت شده است اند، مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند.

تسنیم نوشت: از آخرهای فروردین ماه امسال این امکان در سامانه سهام عدالت بوجود آمده است تا مشمولان سهام عدالت با ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه، از سود سال مالی 95 شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت در ماههای پیش رو بهره مند شوند.

امواتی که مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند

بر این اساس از هفته گذشته نیز مرحله نخست سود سهام عدالت مشمولان به حساب آنها در حال واریز شدن است که مطابق آن مشمولانی که میزان سهام عدالت آنها یک میلیون تومان است (شامل مشمولان مددجوی کمیته امداد و شرکت بهزیستی و نیز افرادی که از محل آورده نقدی خود اقدام به تسویه مانده بدهی اقساط سهام خود نموده اند) بابت عملکرد سود سال مالی 95 شرکتهای سرمایه پذیر، 150 هزار تومان سود دریافت خواهند کرد که البته این سود به مرور و طی دو یا سه مرحله به حساب آنها واریز خواهد شد که در مرحله اول، این افراد 50 هزار تومان سود می گیرند.

همچنین افرادی هم که سهام عدالت آنها کمتر از یک میلیون تومان ارزش دارد، به نسبت ارزش سهام خود سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد. بر این اساس سود سهام عدالت افرادی که مالک 532 هزار تومان سهام عدالت هستند، در مرحله اول 26600 تومان هست. البته مجموع سود پرداختی به این افراد در امسال حدود 79 هزار تومان است.

آن دسته از مشمولانی که تا ۳۱ مرداد امسال شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده‌اند و بعد از این مدت فوت شده‌اند، مشمول دریافت سود سهام عدال

بر این اساس دسته ای از مشمولان سهام عدالت هستند که بعد از عضویت نهایی فوت کرده اند. در این زمینه در خصوص پرداخت سود سهام عدالت به این دسته از مشمولان باید گفت آن دسته از فوت شدگانی که تا تاریخ 31 مرداد امسال شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت و بعد از این وقت فوت کرده اند، سود سهام عدالت به حسابشان واریز خواهد شد.

از این رو سایر مشمولانی که بعد از این تاریخ اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت کرده اند و فوت شده است اند، در آینده بعد از طی مراحل قانونی، سود سهام عدالت آنها میان وراث ارزش توزیع خواهد شد.

واژه های کلیدی: شماره | دریافت | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs