رفتار ایران ایرانی والیبال صربستان

رفتار: ایران ایرانی والیبال صربستان بازیکنان لیگ جهانی تیم ملی والیبال لیگ جهانی والیبال

گت بلاگز اخبار اجتماعی فرداشب سامانه بارشی تازه وارد کشور می‌شود

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به گستره بارش در مناطق جنوب غرب، غرب، زاگرس جنوبی، زاگرس مرکزی، از ورود سامانه بارشی تازه از فردا شب خبر دا

فرداشب سامانه بارشی تازه وارد کشور می‌شود

فرداشب سامانه بارشی تازه وارد کشور می شود

عبارات مهم : مرکزی

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به گستره بارش در مناطق جنوب غرب، غرب، زاگرس جنوبی، زاگرس مرکزی، از ورود سامانه بارشی تازه از فردا شب خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی از بعدازظهر امروز در مناطقی از جنوب غرب و غرب کشور زیاد کردن ابر، بارش پراکنده و وزش باد آینده نگری می شود.

فرداشب سامانه بارشی تازه وارد کشور می‌شود

بارش برف در زاگرس مرکزی

وی ضمن آینده نگری شرایط هوا کشوردرفردا گفت: فردا (۶ آذرماه) گستره بارش مناطق جنوب غرب، غرب، زاگرس جنوبی، زاگرس مرکزی را در برمی گیرد و باعث رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق کوهستانی زاگرس مرکزی بارش برف خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به گستره بارش در مناطق جنوب غرب، غرب، زاگرس جنوبی، زاگرس مرکزی، از ورود سامانه بارشی تازه از فردا شب خبر دا

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه این سامانه تا آخرهای وقت دوشنبه در این مناطق فعال خواهد بود،اظهارکرد: از دوشنبه شب با ورود سامانه ای بارش زا به سواحل دریای خزر ابتدا بارش در غرب سواحل شروع می شود و به تدریج روز سه شنبه کل سواحل شمالی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد و جهت این مناطق بارش باران و وزش باد و در مناطق کوهستانی بارش برف آینده نگری می شود.

به گفته وظیفه، خلیج فارس و دریای خزر روز سه شنبه (۷ آذر) مواج آینده نگری می شود.

وی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده اظهار کرد: فردا آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد خواهد بود که بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز بین ۱۱ و ۴ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود همچنین آسمان پایتخت در روز سه شنبه (۷ آذرماه) صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۳ و ۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

فرداشب سامانه بارشی تازه وارد کشور می‌شود

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در آخر با اشاره به اوضاع آب و هوایی شهر کرمانشاه گفت: فردا آسمان کرمانشاه قسمتی ابری به تدریج ابری در بعضی ساعات وزش باد همراه با رگبار باران با بیشینه و کمینه دمای ۱۰ و ۱ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: مرکزی | همراه | هواشناسی | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs